Hakkımızda

 

Yaklaşık 35 yıllık tecrübemiz ile güvene dayalı kurduğumuz firmamız olan İzmir Time Travel, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişi ve gruplara özel  tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunuyor , hayalini kurduğunuz tatili sizler için planlıyoruz. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz bir seyahat acentasıyız.

Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz , Ülkemizin en güzel beldeleri ve dünyanın en cazip ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettikleriniz her detayı sizin için düşünüyor ve  cevaplandırıyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan İzmir Time Travel, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen İzmir Time Travel müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.